قوانین و مقررات

قوانین و مقررات استفاده از فروشگاه اینترنتی ویلا پخش پارسیان

استفاده شما از فروشگاه اینترنتی “ویلا پخش پارسیان” و سفارش كالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می گردد.

خرید کالا از فروشگاه اینترنتی “ویلا پخش پارسیان” بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

اطلاعات و مشخصات کالاهای عرضه شده در فروشگاه اینترنتی “ویلا پخش پارسیان” از منابع زیر تامین می‌شود:

  1. اطلاعاتی که توسط نمایندگی های کالا ارائه می‌شوند
  2. اطلاعاتی که از سایت‌های معتبر خارجی ترجمه می‌شوند

از این رو فروشگاه اینترنتی “ویلا پخش پارسیان” هیچ مسووليتي در قبال اطلاعات و محتوای مبهم و يا خطاهای نگارشی احتمالی برعهده نخواهد داشت. ولی با هدف ارائه خدمات بهتر و آگاه‌سازی مشتریان، خود را در بروزرسانی مداوم اطلاعات و محتويات متعهد می‌داند.

فروشگاه اینترنتی “ویلا پخش پارسیان” هيچ گونه مسئوليتي را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این فروشگاه می باشند (همانند نقص اينترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غيره) نمی پذیرد.

فروشگاه اینترنتی “ویلا پخش پارسیان” به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفين غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حريم شخصی کاربران دفاع کند.

خدمات و محتويات سايت، صرفا براى استفاده شخصى و غير تجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت و هيچ فرد حقيقي، حقوقي يا سايتي به هيچ عنوان نمي تواند از اطلاعات و محتویات موجود در سايت براى فروش، توليد مجدد يا ايجاد ترافيك در سايت خود استفاده نمايد. اگر مايليد از سرويسها و محتويات سايت جهت مقاصد تجارى استفاده نماييد لازم است از قبل به ما اطلاع دهيد. براى اين كار لطفا با ما تماس بگيريد.

كاربران باید هنگام سفارش كالاي مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحيح و به طور كامل پر نمايند. بديهي است درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش كاربر قابل پيگيري و تحويل نخواهد بود.

مالکیت معنوی محتويات فروشگاه اینترنتی “ویلا پخش پارسیان” شامل قانون حق تکثير شده و متعلق به فروشگاه اینترنتی “ویلا پخش پارسیان مي باشد.

فروش و تحویل سفارش

در صورتي كه ویلا پخش پارسیان به دلايلي خارج از اراده و اختيار خود، توان تحويل كالا در موعد مقرر را نداشته باشد و طرفين درباره يك موعد جديد به توافق نرسند، خريدار حق دارد بدون هيچگونه هزينه اي سفارش را فسخ نمايد.

سفارش پس از دریافت وجه فاکتور حداقل یکروز کاری بعد ارسال خواهد شد.

سفارش شهرستانها حداقل ۴ روز کاری پس از پرداخت وجه ارسال خواهد شد.

ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. هزینه مالیات ارزش بر افزوده در صورت عدم قید شدن در سایت صفر ریال محاسبه شده است. تنها مبلغی که در موارد معین به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود.

شرایط برگشت کالا

هرگونه نقص و عيب فني کالا، بايد در مدت ۲۴ ساعت پس از دريافت كالا در روزهاي کاری از طريق تلفن “77394559-021 “ و يا ايميل support@vilafoods.com به مركز ارتباط مشتريان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشكل فوراً بررسي و در صورت اثبات نقص، جايگزين گردد. بديهي است پس از  ۲۴ ساعت بدلیل منجمد بودن کالا و رعایت شرایط و ضوابط بهداشتی هيچ اعتراضي پذيرفتني نيست.

پس از پرداخت وجه کالا توسط مشتری، فروش نهایی تلقی خواهد شد و  امکان عودت وجه فقط تا قبل از ارسال کالا وجود خواهد داشت.

عدم انطباق کالای ارسال شده با سفارش شما، در مدت 24 ساعت پس از دريافت كالا در روزهاي کاری از طريق تلفن “۰۲۱-۷۷۳۹۴۵۵۹ ” یا ايميل  support@vilafoods.com به مركز ارتباط مشتريان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشكل فوراً بررسي و در صورت اثبات، کالا بدون دریافت هیچ هزینه ای مجددا برای شما ارسال شود. بديهي است عدم اطلاع رسانی پس از 24 ساعت، به معنای صحت اقلام دریافتی است.